درباره طناب ایران

زمان مطالعه: < 1 دقیقه
این مجموعه از سال ۱۳۶۵ توسط آقای داود رضایی فعالیت خود را از بازار تهران شروع میکند و با افتتاح حجره ای شروع به فروش عمده محصولات اکثراً خارجی مینماید
بعد از گذشت مدت زمانی و با دریافت اطلاعات کافی در مورد کیفیت و کارایی انواع محصولات خارجی، تصمیم به تولید در داخل کشور را مینماید و با راه‌اندازی کارخانه های کشاورز، خوشه طلایی، دهقان و در نهایت طناب ایران فعالیت خود را در زمینه تولید داخلی شروع میکنند.
تمامی محصولات تولید شده در این کارخانه ها به گونه‌ای بوده اند که باعث تحول بزرگی در این صنف میشدند و همواره در خدمت صنعت و کشاورزی میباشند
تمامی کارخانه هایی که توسط این کارآفرین فعال راه اندازی شده اند بهترین محصولات را تولید و عرضه میکردند به گونه‌ای که تمامی عزیزانی که در سال های پیشین در این صنف فعالیت داشته اند با نام این کارخانه ها و دوران طلایی محصولات آن ها آشنایی کامل را دارند.
تولید طناب های خاص، برای مصارف خاص یکی از افتخارات این مجموعه میباشد.
هم اکنون در کنار تولیدات طناب ایران برای تعداد کثیری از محصولات داخل این سایت، محصولاتی هستند که زیر نظر این مجموعه تولید میشوند.
همکاری در زمینه عرضه انواع طناب و نخ با شرکت هایی نظیر سایپا، آذین خودرو، شیلات، آموزش و پرورش، آتش نشانی، سیم بکسل بهسازان، سیم و کابل تک غرب، مهمات سازی و… از دیگر افتخارات این مجموعه میباشد.