کاربرد طناب در دکوراسیون داخلی و زیبایی محیط

زمان مطالعه: ۲ دقیقه

کاربرد طناب در دکوراسیون داخلی بسیار متنوع است.

طناب های پنبه ای که از الیاف طبیعی ساخته شده باشند ،یک ماده سازگار با محیط زیست و بسیار مناسب برای طراحی و تزئینات داخلی مدرن است.

اگر شما از آن دست شهروندانی باشید که فضای اطرافتان را از محصولات طبیعی و ارگانیک پر کرده اید  ، پس  چه بهتر که از طناب در دکوراسیون داخلی منزل یا فضای باز خارج آن استفاده کنید .

در ادامه با تعدادی از دیزاین های کمپانی کانادایی Lushome آشنا می شویم که با دقت بسیاری از طناب های مختلف پنبه ای برای دیزاین محیط استفاده کرده است.

استفاده از طناب در دکوراسیون ، ترکیبی از طبیعت و مدرنیته در کنار هم است که دکوراسیون منازل و فضای باز را با ایده های طراحی غیر متعارف ، روشن تر و دلبازتر نشان می دهد.

طناب برای اولین بار از نوارهای پیچ خورده پوست لیمو ساخته شد.

بعدها برای تولید طناب از الیاف گیاهی مانند کتان ، پوست درخت انگور ، موی حیوانات و چرم استفاده شد.

طناب ها حدود ۲۰،۰۰۰ سال است که اختراع شده اند و هنوز هم ایده های خارق العاده و بی نظیری برای طراحی داخلی و تزئینات داخلی ارائه می دهند.

طناب ها با پیچیدگی و بافتی که دارند ،بافتی بی نظیر و شخصیتی قوی را به عناصر طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی اضافه می کنند.

کاربرد طناب در دکوراسیون داخلی متنوع بوده و از خانه های ساحلی گرفته تا رستوران های دریایی میتوان از آن استفاده کرد به طوری که فضای بسیار مدرن و زیبایی را در محیط به وجود آورد.

در ادامه با تعدادی از این طراحی های جذاب را خواهید دید تا با الهام از آن ها فضای داخلی و بیرونی منزل، یا حتی محیط کارتان را تغییر داده و ظاهری سبز و شاداب به آن هدیه کنید.

لازم به ذکر است شرکت طناب ایران آماده فروش طناب های پنبه ای و انواع مختلف طناب برای مصارف دکوراسیون داخلی به صورت عمده است.

× مشاوره رایگان در واتس اپ